Aksesorë

Ngjyra të ngrohta dhe bizhuteri

“Ëmbëlsojeni” pamjen tuaj me nuanca të ngrohta manikyri, që e sjellin më afër Pranverën në look-un tuaj. Sakaq, bizhuteritë, në stil minimalist e në version gold janë prurjet e fundit interesante për të gjitha femrat trendy.

Burimi: Marie Claire

Të tjera