Tendence

Do t’i “dashuroni” këto balerina!

Komode, mjaft praktike për një ditë plot stil, këto balerina janë më në modë se kurrë këtë sezon. Vijnë në modele të ndryshme, nga ato monokromatiket, tek kombinimi i dy nuancave.  Bëjini tuajat dhe do të jeni IN me çdo tendencë të momentit.

Burimi: Marie Claire

Të tjera