Tendence

Dasmë në Vjeshtë? Ja çfarë të vishni!

Një dasmë është gjithnjë një angazhim sidomos për femrat që duan të kenë një look të kuruar në detaje. Këto janë disa sugjerime të vlefshme dhe plot stil për ju. Nga fustanet tek sandalet chic apo aksesorët unik. Hidhini një sy këtyre prurjeve të fundit.

Burimi: Glamour Magazine

Të tjera