Browsing Category

Bukuria

landscape-1481657685-gettyimages-488033338-1
Bukuria

Nëntë buzëkuqe IN

Zgjidhni nuanca të çelura, nga e kuqja e ndezur, tek roza apo vishnja! Zbuloni se cilat janë ngjyrat më në trend të momentit, të buzëkuqeve për të gjitha…

Carolina Herrera, Good Girl
Bukuria

Më sill një shishe!

Aroma ndjellëse, unike dhe që ju bëjnë të ndiheni protagoniste kudo ku shkelni! Parfumet më të mira të momentit, të dedikuara për femrat, e sjellin më pranë Pranverën, duke ju rrethuar me aromat më speciale të këtij sezoni. Si thoni…

23cc40cd-5fab-4c20-b870-116001090939
Bukuria

Ngjyra dhe gërsheta

Doni të mësoni trendet e fundit të bukurisë dhe modelet In të flokëve?! Ne jua sjellim të gatshme, direkt nga pasarelat e modës. Diçka është e sigurt: gërshetat rikthehen më në modë se kurrë këtë sezon Pranvere, për t’ju bërë të dukeni…

Nina Ricci / Blugirl
Bukuria

Make Up perfekt

Tendencat e fundit të make up-it, vijnë direkt nga pasarelat e modës! Nga nuancat e forta tek ato nude, e bashkë me to, vijnë edhe trendet e fundit të modeleve të flokëve. Të kapura bisht, ose me onde, ja gjithçka duhet të dini për…

fulton-bks-a-rs15-1931
Bukuria

8 modele flokësh fantastik

Tendencat e fundit të modelimit të flokëve, vijnë direkt nga pasarelat e modës!  Të kapura, në version bisht, ose të pleksura në mënyrë të ç’rregullt, me balluke, ose të drejta, ja gjithçka duhet të dini për modelet unik të flokëve të këtij sezoni. Burimi:…

Buzë me shkëlqim
Bukuria

Buzë nude dhe flokë të drejtë

Doni të dini gjithçka mbi tendencat e fundit të bukurisë për sezonin e Pranverës? Nga modelet e ndryshme të flokëve, tek tonalitetet e buzëkuqeve, nude ose super të forta. Ja trendet…