Browsing Category

Interior

_56A9510
Interior

Repeat Fitness & Wellness Club

Ambient ekologjik dhe pamje 3D Sezoni i verës tashmë ka trokitur, dhe për të gjithë femrat e meshkujt, një nga misionet kryesore këtë periudhë, është ekspozimi i fizikut në plazhet apo pishinat që frekuentojnë. Mund të jenë kilogramët e akumuluar gjatë dimrit, ose jeta…

3
Interior

Fresh Summer

Jepini ambientit tuaj një frymë tipike verore, me objekte dhe detaje interesante që shtojnë stilin në çdo ambient tuajin! Shijojeni frymën e trendeve të reja, që ne jua sjellim përmes fotove…

gallery-1494598700-john-lewis-floppy-jo-2-seater-sofa-by-loaf-at-john-lewis-brushed-cotton-faded-pink-1499
Interior

Pastel në shtëpi

Nuancat neutrale nuk dalin kurrë nga moda! Përzgjidhni këtë sezon, për të pasur një stil komod dhe modern në shtëpinë tuaj. Ja disa ide se si të arredoni…

Portugali
Interior

Ide interiori nga e gjithë bota

Jeni kurioz të dini se çfarë stili interiori dhe arredimi mbizotërojnë në shtëpitë e ndryshme në të gjithë botën? Duket sikur kemi bërë një udhëtim të gjatë për të zbuluar përmes fotosh, detaje interesante…

marilyn-monroe-california-home-1
Interior

Brenda vilës së Marilyn Monroe

Nuk është vetëm çështje kurioziteti, por edhe dëshirë për të njohur më shumë rreth shtëpisë ku ka jetuar ikona e bukurisë botërore Marilyn Monroe. Një super vilë gjigante, me hapësira të mëdha, gjelbërim dhe gjithçka tjetër i duhet…

Etsy
Interior

Pranverë në shtëpi!

Përcilleni sipas mënyrës suaj, efektin e pranverës brenda mureve të shtëpisë! Do të ndjeheni të rrethuar nga një aromë lulesh, ngjyrash të ngrohta, objekte të veçanta që do të shtojnë stilin në ambientin tuaj. Gjithçka duhet të dini…