Browsing Category

Modern

calvin-klein-fall-2017-runway-21
Modern

Calvin Klein sjell Vjeshtën!

I ka paraprirë trendeve të fundit të vjeshtës, stilisti i njohur Calvin Klein, duke prezantuar në një sfilatë unike koleksionet e reja të veshjeve për meshkujt që duan stilin dhe pamjen moderne. Ja disa…

Givenchy
Modern

For Him

Trendet e Pranverës, i bëjnë meshkujt të kenë stil trendy dhe super modern. Ja disa prej tyre……

Tonalitete nude
Modern

Meshkuj trendy për këtë Pranverë

Për ata që duan stilin modern dhe një pamje të kuruar në detaje, këto janë tetë tendencat e veshjes për meshkujt gjatë sezonit Pranverë 2017! Nga nuanca vjollcë, tek ajo pink dhe nude, gjithashtu edhe motivet e kuadrateve apo vijave, do të jenë…

dolce-and-gabbana-summer-2017-men-fashion-show-runway-19
Modern

Meshkujt Dolce&Gabbana

Do t’i “dashuroni” meshkujt e sezonit pranverë/verë 2017! Jo vetëm për stilin dhe modën që ata sjellin direkt nga pasarelat e famshme, por sepse do të jenë meshkuj protagonist me look-un e tyre. Nga dizajnet me ngjyra, tek motivet muzikore të përkthyera…

Gucci
Modern

Me tigrin me vete nga Gucci

I frymëzuar nga dashuria e tij për kafshët, Alessandro Michele, drejtori kreativ i Gucci-t ka realizuar këtë pulovër me dizajn…

Etro / Songzio / Versace
Modern

Meshkuj me stil në dimër

Trendet e fundit të dedikuara për meshkujt, për sezonin dimëror 2017 vijnë direkt nga pasarelat më të famshme të modës, për t’ju dhënë frymëzimin e duhur të stilit dhe detajeve të aplikuara në koleksionet e reja. Dominojnë ngjyrat e mbyllura,…