Browsing Category

Stil & Personalitet

Hailey Clauson / Alessandra Ambrosio / Georgia Fowler
Stil & Personalitet

Vipat në Amfar Gala

Në tapetin e kuq të eventit të madh të Amfar Gala shkëlqyen yjet e showbizzit dhe modës botërore. Plot stil, elegance dhe sharm, ja cilat ishin femrat protagoniste që shkëlqyen në të. Burimi: Harper’s Bazaar…

Stela-Plaka-2
Stil & Personalitet

Stil dhe Personalitet nga Stela Plaka

Ka lindur në Tiranë dhe është 34 vjeçe! E diplomuar për shkenca komunikimi, ajo prej vitesh ndan jetën e saj mes Italisë dhe Shqipërisë. Është gjithnjë me valixhe në dorë! Falë rrjeteve sociale, bashkëpunon me brande ndërkombëtare si fashion…

E-hënë
Stil & Personalitet

5 ditë me stilin e Dajana Dako

E hënë Një outfit elegant, tipik për një fillim jave në punë! E kujdesshme në përzgjedhjen e detajeve dhe kontrasteve të ngjyrave, në këtë veshje chic style, ajo ka preferuar pantallona të zeza dhe një…

Fioralba Dizdari / Blerta Leka / Agnesa Vuthaj
Stil & Personalitet

Vipat në eventin e Miss Universe Albania 2017

Më e bukura e Shqipërisë për këtë vit, u zgjodh Blerta Leka! Eventi i rëndësishëm i bukurisë shqiptare, u shndërrua në një spektakël të vërtetë, ku jo vetëm vajzat konkurrente morën pjesë në të, por edhe shumë të ftuar Vip, këngëtarë…

Cardi B / Blac Chyna / Amber Rose
Stil & Personalitet

Yjet në tapetin e kuq të Bet Awards

Edicioni i 68-të, i ndarjes së trofeve Bet Awards, një event që i dedikohet muzikës më të mirë të lançuar gjatë vitit, solli në vëmendjen mediatike shumë yje të ekranit botëror. Protagonistet e tapetit të kuq, që shkëlqyen me fustanet…