Browsing Category

Aksesorë

1020-(5)
Aksesorë

Ngjyra të ngrohta dhe bizhuteri

“Ëmbëlsojeni” pamjen tuaj me nuanca të ngrohta manikyri, që e sjellin më afër Pranverën në look-un tuaj. Sakaq, bizhuteritë, në stil minimalist e në version gold janë prurjet e fundit interesante për të gjitha…

Byzylykë nga Marni / Varëse në formë dore nga Mulberry / Varëse nga Lanvin
Aksesorë

Aksesorë trendy

Gjithçka nga pasarela e modës së New York-ut! Aksesorë të pa rezistueshëm, por që sjellin tendencat e Pranverës për ju. Çështje detajesh, por edhe zgjedhje unike. Vëth me dimensione të mëdha, varëse prej metali dhe me motive, syze me gurë të çmuar…

Roberto Cavalli
Aksesorë

Yjet dhe hëna

Aksesorët e këtij sezoni, do ta shkëlqejnë pamjen tuaj! Duken sikur kanë “zbritur” nga galaktika, direkt për ju! Vëth, varëse, unaza, me gurë të çmuar, ose me dizajn hëne dhe yjesh, ja gjithçka propozojnë stilistët në koleksionet…

Longchamp
Aksesorë

Dhuratat e dashurisë

Kemi hyrë zyrtarisht në muajin e të dashuruarve, ku 14 Shkurti shënjon edhe festën e Shën Valentinit. A keni menduar për dhuratën që do i bëni partneres/it? Ne jua bëjmë më të lehtë zgjedhjen duke ju ofruar disa alternativa dhuratash fantastike…

Tiffany & Co
Aksesorë

Stil për qafën tuaj!

Me gurë të çmuar, me element dallues të shenjës suaj zodiakale, në dimensione të mëdha, por edhe të vogla me zinxhirë, këto janë modelet e varëseve më trendy të momentit. Pa harruar ngjyrat, ato janë loja më e këndshme e stilit…

Beauty Blender
Aksesorë

Dhurata festive për femra!

Janë kryefjala e ditëve të dhjetorit, në prag të festave dhe si një mënyrë ideale për të mikluar njerëzit më të dashur tuajt! Dhurata të dedikuara, për meshkuj apo femra, në një guidë të pasur për ditët e shënuara të Krishtlindjeve apo Vitit të…