Browsing Category

Tendence

Giambattista Valli / Giamba / Altuzarra
Tendence

Koktej frutash

Ne kemi provat e duhura, që prurjet e modës së këtij sezoni, janë një larmi frutash të shijshme,  që materializohen direkt në fustanet apo aksesorët tuaj. Ngjyra, rruaza, figura, dizajne të printuara në bluza, gjithçka nga tendencat…

Emilio Pucci / Emanuel Ungaro / Aquilano Rimondi
Tendence

Kodi: bardh & zi

Dy ngjyra must për këtë sezon, që do ju bëjnë të dukeni trendy. Në dukje të parë janë minimaliste si nuanca, por kombinimi i të dyjave bën që të keni look-un perfekt në çdo kohë. Nga fustanet, tek çantat dhe këpucët, gjithçka direkt…

1020-(4)
Tendence

Niseni javën me ide plot stil

Çfarë ju duhet më shumë se motivimi dhe frymëzimi për të nisur javën në mënyrën e duhur? Disa doza stili, për një look trendy dhe modern, janë gjithçka ju duhet. Hidhini një sy trendeve të fundit që vijnë direkt nga street…

Max Mara
Tendence

Red & Gold

Të dyja këto nuanca  nuk dalin kurrë nga moda! Por, kombinimi i të dyjave ju bën të dukeni më trendy dhe elegante në prag të stinës së pranverës. Nga  veshjet tek aksesorët, ja disa sugjerime…

Liu Jo
Tendence

Qëndisje lulesh

Këtë sezon, do dukeni sikur mbani veshur një “kopsht” plot lule të bukura, shumëngjyrëshe që  ju bëjnë të dukeni plot stil, elegante dhe njëherësh moderne. Nga fustanet e gjata, tek këpucët apo çantat e lëkurës me motive lulesh, gjithçka…

Viktor & Rolf / Versace / Moschino
Tendence

SS 2017 Trends

Si një ri-përcaktim me linja të ekzagjeruara, efekt metalik, printime grafike dhe motive t ë ndritshme të dedikuara për gjeneratën e re të stilit, sezoni pranverë/verë 2017 do të jetë një mishërim i plotë i pamjes moderne dhe plot diell veror! Gjithashtu, dantellat…