Browsing Category

Uncategorized

Phillip-Lim
Uncategorized

Çantat kult

Loja më e këndshme këtë sezon, sa i takon çantave, nuk do të jetë ajo e dimensioneve të ndryshme, por e detajve dhe motiveve që bëjnë diferencën. Nga nuancat e ndezura dhe ato monokromatike, tek fjongot, fluturat e aplikuara apo…